Umów się na wizytę

41 368-15-25

Pn. - Pt. 900 - 1900

Sobota 900 - 1500

  • Pedicure klasyczny - Piękne i zadbane stopy to element zdrowia i urody oraz podstawa dobrego samopoczucia zarówno kobiety jak i mężczyzny. Zabieg zawiera w sobie : kąpieli zmiękczającej naskórek, skróceniu i opiłowaniu paznokci. Kształt opiłowania dostosowujemy do budowy paznokci, ich stanu zdrowotnego, jak również kształtu palców,modepchnięciu i usunięciu skórek przy pomocy ciążek, opcjonalnie ścięciu zrogowanego naskórka, ofrezowaniu całej stopy, usunięciu odcisków, wykonaniu peelingu. Opcjonalnie malowanie paznokci / nabłyszczaniu , nałożeniu i wmasowaniu kremu.

  • Malowanie hybrydowe na stopy - Jest to malowanie naturalnej płytki paznokcia preparatem który łączy w sobie dwie technologie żelu i lakieru ,  utwardza się go pomocą lampy ultrafioletowej. Dzięki czemu jest nieporównywalnie trwalszy od zwykłego lakieru zachowując przy tym naturalny wygląd. Nasza firma pracuje na takich markach jak OPI, Alessandro , Jessika. W stałej ofercie mamy ponad 100 kolorów do wyboru.

  • Klamra na wrastające paznokcie -  Metoda ta pozwala na skorygowanie zdeformowanych paznokci, również wtedy, gdy toczy się stan zapalny. Najważniejsze jest to, że założenie klamry przynosi natychmiastową ulgę w cierpieniu. Profiluje płytkę paznokcia tak by nie wrastała się.

  • Parafinowy zabieg odżywczy na stopy - Zabieg parafinowy stóp jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd. Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg szczególnie przydatny zimą. Parafina pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy. 

 

Lorey - Gabinet Kosmetyczny

ul. Śniadeckich 7

Kielce

Dołącz do nas  

Copyright Lorey - Gabinet Kosmentyczny

Realizacja - Exentis 2015 Polityka Prywatności