Umów się na wizytę

41 368-15-25

Pn. - Pt. 900 - 1900

Sobota 900 - 1500

  • Henna brwi i rzęs -farbowanie brwi i rzęs ma na celu kształtowanie rysów twarzy, ich korektę oraz przykrycie siwizny. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz podkreślić kolor rzęs. Zalecana w przypadku: kształtowanie łuku brwiowego, przyciemnienia brwi i rzęs, korekta ubytków brwi, przykrycia siwizny.

  • Stylizacja brwi tradycyjna pęsetą oraz woskiem- Nadanie ładnego pasującego do twarzy, kształtu brwi. 

  • Woskowanie twarzy: usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy za pomocą wosku. Woskowanie jest metodą usuwania zbędnego owłosienia, która polega na usunięciu włosków wraz z cebulkami. Po tym zabiegu owłosienie odrasta w okresie od 2 do 6 tygodni. Wosk do depilacji w ramach tego zabiegu może zostać zastosowany praktycznie dla każdej części naszego ciała, włączając w to twarz.

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 to zabieg stylizacji oka , w którym dokleja się do jedenej naturalnej rzęsy jedną  sztuczną rzęsę. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny dla oczu i rzęs. Do każdego oka doklejamy ok 80- do 120 rzęs, dzięki czemu spojrzenie jest naturalne, a rzęsy wyglądają na zdrowsze i gęściejsze. Pierwsze założenie trwa ok 1,5- 2 godz, uzupełnienie ok 60 minut.
     
  • Makijaże okolicznościowe - Makijaż  jest  niezwykle trwały i wodoodporny, uwydatnia walory naszej twarzy oraz kamufluje niedoskonałości. Makijaż dostosujemy do  cery oraz do okoliczności spotkania. Pracujemy na światowych markach kosmetycznych tj. Krolyan , peegy sage, Revlon, Chanel itp.

  • Przekłuwanie uszu - Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Jest to gwarancją dla naszych klientów, że zabieg zostanie przeprowadzony sterylnie, bez jakichkolwiek powikłań i komplikacji Precyzyjne, błyskawiczne wkłucie w wyznaczonym punkcie. Jeden strzał, i ucho jest przekłute, kolczyk założony, zapinka kolczyka zapięta. Zaletą jest zminimalizowanie bólu, brak krwawienia i szybkie gojenie się, bez ropienia. Tę metodę można stosować u dorosłych, jak również u małych dzieci. W gabinecie oferujemy przekłucie obu uszu na raz . Polecane dla dzieci ( mniejszy dyskomfort). 

 

Lorey - Gabinet Kosmetyczny

ul. Śniadeckich 7

Kielce

Dołącz do nas  

Copyright Lorey - Gabinet Kosmentyczny

Realizacja - Exentis 2015 Polityka Prywatności