Umów się na wizytę

41 368-15-25

Pn. - Pt. 900 - 1900

Sobota 900 - 1500

SKUTECZNE USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Cosmelan jest bardzo skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. 

Terapia cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry. Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Preparat jest bardzo silny w działaniu a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. 

Mechanizm działania preparatu cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Czynnikami aktywnymi w preparatach cosmelan są:kwas kojowy, kwas fitowy ,arbutyna, palmitynian retinolu ,kwas askorbowy

Osiągane efekty

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. U osób o jasnej karnacji (fototyp I i II - blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%!

Pełen efekt jest widoczny po ok. 30 dniach. 

Cosmelan oferuje korzyści, których nie oferują inne preparaty depigmentacyjne:

  • bardzo skuteczny we wszystkich typach melasmy
  • bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze
  • łatwa i szybka depigmentacja
  • brak TCA
  • zabieg może być wykonywany o każdej porze roku
  • odpowiedni dla każdego fototypu i rodzaju skóry
  • reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory
  • stymuluje odnowę kolagenu
  • działa jednocześnie rozjaśniająco, wygładzająco i odmładzająco
  • wysokie bezpieczeństwo

Ważne:

Terapia nie może zostać przerwana pod żadnym pozorem! Jeśli leczenie preparatem cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte.

Zalecane są wizyty kontrolne 8, 15 i 30 dni po zabiegu.

 

Lorey - Gabinet Kosmetyczny

ul. Śniadeckich 7

Kielce

Dołącz do nas  

Copyright Lorey - Gabinet Kosmentyczny

Realizacja - Exentis 2015 Polityka Prywatności