Nasza strona zmienia się dla Ciebie! Niebawem będziemy dostępni w nowej odsłonie.
Endermologia

Umów się na wizytę

41 368-15-25

Pn. - Pt. 900 - 1900

Sobota 900 - 1500

Endermologia  to najnowsza generacja urządzeń LPG.  Opracowana przez francuską firmę LPG® Systems jest obecna na rynku od ponad 20 lat (w Polsce od ponad 9 lat)  Zastosowanie ekskluzywnej technologi  Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała oraz obrzękami.

Endermologia to rodzaj masażu, który wykonywany jest mechanicznie. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w specjalnym stroju(endermowear), który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chroni przed uszkodzeniami naskórka jak również zapewnia pacjentowi intymnoś. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Technika wykonywania zabiegu  opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.

Wskazania do zabiegu Endermologia .

 • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • ujędrnianie skóry po odchudzaniu
 • poprawa jakości skóry u kobiet po ciąży
 • miejscowa otyłość
 • terapia przeciwobrzękowa,
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy
 • eliminacja toksyn z organizmu
 • rozluźnianie napiętych mięśni

Przeciwwskazania do zabiegu Endermologia.

 • Ciąża
 • Żylaki w miejscu wykonywanego masażu
 • Aktywna choroba nowotworowa

Czas trwania zabiegu Endermologia.

Zabieg trwa 60 minut i jest przeprowadzany początkowo 2-3 razy w tygodniu , z odstępem jednodniowym. Aby efekt był długotrwały zaleca się serię 10 zabiegów. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.

 

Lorey - Gabinet Kosmetyczny

ul. Śniadeckich 7

Kielce

Dołącz do nas  

Copyright Lorey - Gabinet Kosmentyczny

Realizacja - Exentis 2015 Polityka Prywatności