Cryolift

Wyszukaj zabieg dla siebie


Cryolift

Cryolift to unikalna propozycja zabiegu o kompleksowym działaniu odmładzającym, liftingującym. 

Zabieg przebiega dwuetapowo. Pierwsza część to krioterapia, czyli ujędrnianie zimnem. Metoda oparta jest na zasadzie szoku termicznego (gwałtowne obniżenie temperatury), po którym następuje przekazanie zimna do głębokich warstw skóry (działanie na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej). Metoda umożliwia przenikanie zimna w głąb skóry bez uczucia dyskomfortu oraz skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry. Następuje pobudzenie mikrokrążenia oraz zwiększenie dotlenienia komórek skóry, które w konsekwencji optymalnie wykorzystują swoje zasoby i doskonale przyswajają dostarczane im substancje aktywne. 

Drugą, integralną częścią zabiegu, jest wybór i aplikacja preparatu nakładanego na skórę, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta – do dyspozycji są bogate w składniki ampułki nawilżające, regenerujące, wygładzające, bądź odmładzające cerę.

Zabieg podnosi efektywność wchłanianie i skuteczność działania, substancji aktywnych, wprowadzanych do skóry. Dotlenione komórki– skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji. 

Zabieg często nazywany jest ” Bankietowym”, gdyż efekty widoczne są od razu i nie ma okresu rekonwalescencji. 

 Efekty:

  • odświeża, ujędrnia i pobudza skórę,
  • przywraca owal i młodzieńcze rysy twarzy,
  • unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki”.

Możliwe jest stosowanie zabiegu na inne obszary ciała.

Aby uzyskać pożądane efekty, zaleca się wykonanie serii 8 zabiegów, co dwa tygodnie. Zabieg można powtarzać dwa razy do roku.

Skuteczność i bezpieczeństwo terapii potwierdzają liczne rekomendacje specjalistów i badania naukowe. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny, mimo iż w pierwszej części, temperatura zostaje obniżona: od 10 do 15 stopni C. Co więcej, wywołuje przyjemne odczucie na skórze. Jest to doskonała alternatywa dla terapii inwazyjnych.

 Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

  • mocno unaczyniona skóra,
  • opryszczka,
  • silne migreny,
  • problemy z zatokami,
  • przeziębienie,
  • ciąża.

 Terapię Cryolift można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej  takimi jak peeling czy mezoterapia (dla wzmocnienia ich efektów).