Umów wizytę:

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Wyszukaj zabieg dla siebie


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 lub objętościową to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega on na doklejaniu rzęs sztucznych, do rzęs prawdziwych. Dzięki temu wyglądają one na zdrowsze i bardziej gęste.

Przedłużone rzęsy metodą 1:1 lub objętościową gwarantują efekt tajemniczego i przyciągającego spojrzenia, od którego trudno oderwać wzrok. Zabieg ten musi być wykonywany z należytą dokładnością. Doklejanie rzęs syntetycznych do rzęs prawdziwych (w proporcjach 1:1  stąd nazwa zabiegu, lub 2D i 3D czyli kolejno dwie lub trzy rzęsy syntetyczne przyklejane do naturalnej).

Efektami tej metody są:

  • Zagęszczenie rzęs,
  • Wydłużenie,
  • Przyciemnienie,
  • Optyczne wydłużenie kącików oczu,

Rzęsy sztuczne dobierane są w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do rzęs naturalnych. Jest to kwestią indywidualną, dlatego każdy Klient powinien być traktowany indywidualnie. Po wyborze i dopasowaniu rzęs syntetycznych, przykleja się je do rzęs naturalnych. Rzęsy syntetyczne należy uzupełniać na bieżąco. Są one podatne na wypadanie i dla zachowania efektu, najlepiej jest uzupełniać je nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Bardzo ważnym jest regularne uzupełnianie sztucznych rzęs po zabiegu przedłużania metodą 1:1. Proces przedłużania rzęs trwa około 2 godzin i w zależności od stanu rzęs naturalnych.