Umów wizytę:

Usuwanie makijażu permanentnego QSwitch

Wyszukaj zabieg dla siebie


Usuwanie makijażu permanentnego QSwitch

Laserowe usuwanie tatuażu metodą QSwitch pozwoli pozbyć się niechcianego tatuażu, nie pozostawiając przy tym blizn. Z powodzeniem ta najnowocześniejsza metoda jest stosowana przez specjalistów do usuwania makijażu permanentnego, a nawet przebarwień.

Usuwanie tatuażu QSwitch to jedna z najnowocześniejszych metod.

Emitując ultrakrótki impuls do skóry właściwej, laser rozbija barwnik na bardzo małe elementy, które następnie zostają zneutralizowane i w naturalny sposób usunięte przez organizm. Innowacyjność lasera tkwi w jego nad przeciętnej precyzji i działaniu w najgłębszych partiach skóry. Tkanki łączne wokół tatuaży nie podlegają zniszczeniu, ponieważ wiązka lasera uderza tylko w tatuaż (tusz). To bezpieczny sposób na pozbycie się tatuażu. Rewolucyjna technologia QSwitch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji. Dzięki zastosowaniu najnowszych i całkowicie bezpiecznych rozwiązań, usuwanie tatuażu metodą QSwitch może być stosowane nawet na najbardziej wrażliwych i delikatnych obszarach ciała, takich jak: okolice oczu, uszu, szyi i dekoltu. W zależności od wskazań medycznych, zabieg może przebiegać bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym. 

Przeciwwskazania:

  • bielactwo,
  • infekcje czy stany zapalne skóry
  • nadwrażliwość na światło, 
  • epilepsje
  • ciąża 
  • leki światłouczulające   

Zalety laserowego usuwania tatuażuQSwitch dla uzyskania zadowalającego efektu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, przy czym ilość zabiegów określa lekarz, uwzględniając rodzaj zastosowanego barwnika, głębokość tatuażu i formę jego wykonania oraz indywidualne oczekiwania klienta. Jednak zazwyczaj jest to około 6 sesji przy czarnych tatuażach. Kolorowe tatuaże mogą wymagać większej liczby zabiegów. Kolor tuszu z dnia na dzień słabnie, a w efekcie tatuaż znika ze skóry. Dla powodzenia terapii laserem QSwitch niezwykle istotne jest przestrzeganie zaleceń kosmetologa odnośnie pielęgnacji skóry po każdym z zabiegów. Czas gojenia się skóry po zabiegu jest trudny do oszacowania, ponieważ zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i przestrzegania zaleceń. Jednak regenerację skóry pacjenci zauważają po około 8 tygodniach.